T.C. Uitgeest | Waldijk 2, 1911 MJ Uitgeest | 0251-311977 | info@tcuitgeest.nl

Teams

Donderdag (2/2 teams)
Dames Dubbel Donderdag Ochtend
Open klasse - UITGEEST 1
Gitta Twaalfhoven-Vessies (V, 12673463)
Nel Putter (V, 13286102)
Marja Langendijk-Wiering (V, 13280694)
Rita Sauler (V, 12114375)
Rina Vredenburg-Groenland (V, 10662944)
8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond
2e klasse - UITGEEST 1

Vrijdag (3/3 teams)
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Open klasse - UITGEEST 1
Ingeborg Beentjes (V, 13035355)
Emilie Putter-Sintenie (V, 15987906)
Annelies Jonker (V, 24445517)
Dominique van Son-Jens (V, 30966248)
Michelle Veldhuis (V, 12991236)
Open klasse - UITGEEST 2
Mascha Teeling (V, 18994415)
Eva Verstraete-Verstraeten (V, 29868149)
Nathalie Vrouwe (V, 24085340)
Tamara Vrouwe (V, 19074409)
Mariëlle de Ruijter-de Groot (V, 19700873)
Open klasse - UITGEEST 3
Yvonne Pronk-Oldenzeel (V, 14452049)
Antoinette Weidmann-Maat (V, 10662308)
Monique van Bastelaar (V, 17996856)
Jobien Honders-van Delden (V, 18994105)
Ingrid Konijn (V, 11308338)

Zaterdag (17/17 teams)
Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond
Open klasse - UITGEEST 1
Peter van Ruiten (M, 13686046)
Jan Mostert (M, 16941845)
Marco Wollrabe (M, 12788678)
Hans Ruiter (M, 22050485)
Open klasse - UITGEEST 2
Jan Stegink (M, 25691953)
Marco Koning (M, 29868130)
Ruud Schoorl (M, 15360687)
Jeroen Schoorl (M, 19649002)
Bas Zoon (M, 28129849)
Rob de Waal (M, 31411010)
Hans Ploeg (M, 30222621)
Open klasse - UITGEEST 3
Mark Haije (M, 27351173)
Jac Knol (M, 25691805)
Ray Erkelens (M, 30848717)
Pieter van der Ham (M, 27351122)
Erik Storms (M, 30084911)
Jan-Dirk Steenhagen (M, 15118150)
Heren 17+ Zaterdag
Open klasse - UITGEEST 1
Marcel Veldhuis (M, 21215626)
Perry Meijer (M, 10634932)
Timo Huisman (M, 18576885)
Dennis Krom (M, 16438698)
Patrick Vredenburg (M, 16236548)
Jan de Wit (M, 11328525)
Edwin Rood (M, 10662588)
Open klasse - UITGEEST 3
Sam Claus (M, 22050159)
Luke van der Ham (M, 25180355)
Sam Bakker (M, 20385722)
Hidde Baijards (M, 21457328)
Kaj Veldhuis (M, 21313164)
Open klasse - UITGEEST 5
Steinar Haan (M, 31351239)
Ray Post (M, 17612624)
Jordy Duijn (M, 31708498)
Stan Vrouwe (M, 21098174)
Jasper Goedhart (M, 23111747)
Rick Buur (M, 24018376)
Open klasse - UITGEEST 2
David Stolker (M, 12323500)
Jeroen Huijg (M, 22187847)
André Krom (M, 22050329)
Rob Berkhout (M, 12020087)
Open klasse - UITGEEST 4
Arjan Zonneveld (M, 13694421)
Miguel Angel Bernardos Aniceto (M, 22050094)
Hans Keijsper (M, 24085197)
Nanko Molenaar (M, 30848725)
Frank Putter (M, 11771941)
Joost de Ruijter (M, 12433497)
Oscar Snijder (M, 24085294)
Heren 35+ Zaterdag
Open klasse - UITGEEST 1
Rob Visser (M, 12272515)
Henk Brouwer (M, 11457937)
Edwin de Leeuw (M, 12663697)
Bart Groen (M, 25691740)
Vincent van den Berg (M, 21215456)
Lars Bosman (M, 22050116)
Dick Groen (M, 24858099)
Cees Hoek (M, 10661972)
Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond
Open klasse - UITGEEST 1
Diana Knol-Horst (V, 25691813)
Christel van der Kolk-van der Loos (V, 25137573)
Marian Visser (V, 16679768)
Ilse van der Ham (V, 26381990)
Reneé de Wit-Blanken (V, 17996414)
Marrie Dirkson (V, 21055572)
Open klasse - UITGEEST 2
Willy Bergman (V, 22050124)
Sabine Tuin-de Vries (V, 12399027)
Jeanette Zwitser-Vonk (V, 22605347)
Anneloes Starreveld-Klis (V, 17144752)
Liesbeth Schoorl-Rosloot (V, 25691929)
Saskia Bouma (V, 24858072)
Lianne Vriend (V, 29963656)
Kim Meijer (V, 27351149)
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Open klasse - UITGEEST 1
Enrico Bakker (M, 16941837)
Marko Brands (M, 29695856)
Tamara Buur-Klous (V, 21215499)
Anja de Groot (V, 10606351)
Open klasse - UITGEEST 2
JaapJan Nauta (M, 10662367)
Marja Nauta (V, 11759100)
Jaap Schalk (M, 12454613)
Toos Schalk-Zonneveld (V, 12454621)
Rodie Persijn (V, 10662421)
Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond
Open klasse - UITGEEST 1
Ester Huijg (V, 15537870)
Maaike Putter-Beentjes (V, 23167718)
Tristan Brinkhuis (M, 20748027)
Esther den Elsen-Putter (V, 10662510)
John Putter (M, 16236521)
Open klasse - UITGEEST 2
Anja Bakker (V, 25691716)
Leonie van Leeuwen (V, 25691821)
Ellen Kransberg (V, 24085200)
Jolanda Lommers (V, 25691872)
Robert van Leeuwen (M, 23558318)
Edwin Koper (M, 10593004)
Ron Lommers (M, 25691880)
Rob Heine (M, 16000064)
Gemengd 17+ Zaterdag
Open klasse - UITGEEST 1
Chris van Oploo (M, 16878116)
Tim Kloosterman (M, 16112369)
Catlin Lubbers (V, 16190831)
Aruna Brouwer (V, 18511449)
Open klasse - UITGEEST 2
Esmee Lommers (V, 25590278)
Kim Mostert (V, 23051531)
Frenk van Rijn (M, 22553010)
Frank de Beer (M, 24974730)

Zondag (11/11 teams)
Heren Zondag
7e klasse - UITGEEST 1
Alex Bakker (M, 28603192)
Sam Heijne (M, 28562879)
Bas Groen (M, 27240339)
Danny van Leeuwen (M, 28366425)
Dames Dubbel Zondag
Open klasse - UITGEEST 1
Yvonne van der Kommer (V, 14441799)
Yvonne Hegeman-Reulen (V, 23167785)
Inge Heijne-Mulder (V, 24085170)
Mieke Walsmit-Buur (V, 16856449)
Anja Berkhout-Welp (V, 12399035)
Nelleke Duin (V, 17996635)
Dames Zondag
1e klasse - UITGEEST 1
Esther Krom (V, 10662189)
Christel van den Berg (V, 20183267)
Sandra Berkhout (V, 20183275)
Michelle Mooij (V, 12492868)
Judith Ursem-Merks (V, 11632291)
Gemengd Dubbel Zondag
Open klasse - UITGEEST 1
Remko Pijnaker (M, 17719992)
Maaike Pijnaker-Plakman (V, 22050426)
Chantal Haije-Storms (V, 24383228)
Jeroen Heddes (M, 11775696)
Bas Zaadnoordijk (M, 25513842)
Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
2e klasse - UITGEEST 1
Noah Brands (M, 30308801)
Dylan Starreveld (M, 29215684)
Gabriel Jolivet (M, 31247458)
Mike Hangjas (M, 30508681)
Stan de Waal (M, 28068335)
Chris Wokke (M, 30084687)
Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag
1e klasse - UITGEEST 1
Quinte Huisman (V, 28602978)
Lotte de Groot (V, 27240223)
Rosa den Elsen (V, 27973867)
Sanne de Leeuw (V, 27973913)
Dewi Lubbers (V, 28603079)
Lynn Groen (V, 28603109)
Linde Huisman (V, 28602986)
2e klasse - UITGEEST 2
Denise de Leeuw (V, 29215625)
Renske van der Pas (V, 28603095)
Myrthe Ursem (V, 29215706)
Lara Groen (V, 28603028)
Anne-Lieve Zaadnoordijk (V, 29761697)
Dorien Dekker (V, 30048346)
Groen Zondag
Groen 1 - UITGEEST 1
Mart de Waal (M, 30499720)
Dax Ursem (M, 29761735)
Tijn Burger (M, 29761638)
Tim Hangjas (M, 30508673)
Tim Nuijten (M, 30521297)
Bram de Ruijter (M, 30485460)
Groen 2 - UITGEEST 2
Allan Schoorl (M, 30309050)
Milan Brinkman (M, 30309085)
Lucas van Dijk (M, 30912644)
Florian Rood (M, 31888976)
Joep Duin (M, 30503868)
Wout Wortelboer (M, 29761573)
Groen 2 - UITGEEST 3
Ruben van den Berg (M, 30848784)
Valentijn Verstraete (M, 30503906)
Job Tiebie (M, 31321631)
Stan Zuurbier (M, 30737885)
Dean Deijle (M, 30540860)
Groen 2 - UITGEEST 4
Ferona Könst (V, 30808650)
Imke Groen (V, 30309115)
Lente Zaadnoordijk (V, 29761883)
Robbin Vredenburg (V, 30760720)
Jessie de Wit (V, 31179002)